O stránkách

Ten cestovatelský web je zaměřený na Berlín, hlavní město Německa, neboli jedno z nejúžasnějších a nejkrásnějších měst nejenom v Evropě, ale i na celém světě.

Cílem tohoto webu je vám přinášet zajímavé a užitečné informace o tomto městě. Jednoduše praktické tipy kam se vydat, seznam nejdůležitějších památek i s trochou jejich historie, fotky a vlastní zážitky, ale také ryze praktické informace týkající se aktuálních předpovědí počasí, doporučené ubytování, cen v obchodech a restauracích, cestování městkou dopravou,.. zkrátka všechno důležité, abyste se mohli následně do Berlína vydat a svůj pobyt zde, jste si také maximálně užili a vychutnali.

Snažíme se využívat v maximální možné míře naše vlastní materiály, včetně fotek a videí. Což ale samozřejmě není vždy možné, a proto saháme i k volně šiřitelným materiálům a fotkám. Ne vždy je však snadné ručit za jejich původ a proto, kdybyste zde objevili něco závadného, tak nás na to prosím upozorněte v komentářích a my to co nejdříve napravíme.

TOPlist