Mapy Berlína ke stažení

Na této stránce jsme si pro vás připravili pár map Berlína ke stažení. Jedná se o několik různých map, které si můžete pohodlně stáhnout do svého počítače, a pak je použít jak budete chtít. Můžete si je vytisknout, uložit do svého chytrého telefonu nebo notebooku. Pak je budete mít při cestách vždycky k dispozici. Kromě toho na této samostatné stránce naleznete mapy Berlínského metra, které je opravdu hodně rozsáhlé. V neposlední řadě vám také doporučíme interaktivní mapu těchto stránek. V té jsou zvýrazněny všechny pamětihodnosti o nichž máme nějaký článek. Snad se tedy s námi v Berlíně neztratíte.

Mapa centra Berlína (jpg, rozlišení 920 x 542, velikost 155 Kb) – Základní schematická mapa centra Německé metropole. Najde na ní opravdu jenom to nejdůležitější, tedy hlavně centrum města kolem ulice Unter den Linden a graficky znázorněné některé z nejdůležitějších pamětihodností.

Mapa centra Berlína

 

Podrobná mapa Berlína (gif, rozlišení 2122 x 1854, velikost 973 Kb) – Velmi podrobná mapa Berlína. Najdete na ní nejenom centrum ale i jeho širší okolí. Na mapě jsou znázorněny všechny ulice, význačné budovy, náměstí, parky, stanice metra. Mapa sahá dokonce až k dnes už bývalému letišti Tempelhof.

Podrobná mapa Berlína

 

Berlín kolem řeky Sprévy (jpg, rozlišení 1357 x 622, velikost 337 Kb) – Mapa centra města, znázorňující hlavně oblast kolem řeky Sprévy, která protéká centrem Německé metropole. Mapa také hezky zachycuje centrální oblast kolem Grosser Tiergarten.

Berlín kolem řeky Sprévy

 

Schematická mapa Berlína (gif, rozlišení 2068 x 1104, velikost 642 Kb) – Další z jednoduchých orientačním map centra Berlína. Barvy jsou možná až trochu moc křiklavé, každopádně je tato mapa hezky čitelná a díky tomu se v ní skvěle orientuje.

Schematická mapa Berlína

 

Velmi hezké mapy Berlína naleznete také na webu mapsof.net. V dolní části této stránky jsou pak různé tematické mapy, ve kterých si navíc můžete zoomovat až do naprostých detailů.

 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist